PEGASNETPEGASNET

PEGASNETPEGASNET

 
Peníze za kliknutíPlacená reklama
!!! Placená reklama BANNERY.cz !!!
 
Jam's Page home
Kurz tvorby HTML
Registrace stránky
Pomůcky a nástroje
K čemu je META?
Pomozte šířit osvětu
Vaše návrhy sem

 

statistika:

Vydělejte surfováním

Je to možné?
Ano je to možné po registraci u firmy
a)gotoworld
b)spedia.

Jak to funguje?
a)Zaregistrujete se, a stáhnete si browser gotoworld, v tomto browseru se vám budou zobrazovat reklamy, které budou zabírat cca jednu desetinu plochy browseru (10 procent) a právě za prohlížení této reklamy dostanete zaplaceno.
b)Zaregistrujete se, potom podle toho, jaký máte browser tak si vyberete tzv. Viewbar tj. takový proužek, na kterém se zobrazují reklamy. Navíc pokud máte stránku získáte redirect service to znamená, že pokud máte nějakou adresu typu http://skyscraper.fortunecity.com/lycos/381 tak budete mít http://vasejmeno.spedia.net - takže adresa, kterou si každý snadno zapamatuje a ještě na tom vyděláte, protože při každém přesměrování se otevře malé okno, ve kterém je reklama, a vy za to dostanete body, které se vám na konci měsíce změní na peníze.
Ještě jedna drobnost... spedia funguje i za proxy, takže pokud máte připojení v práci, a máte nějakým způsobem ořezaný přístup, pak by vám právě spedia měla umožnit vydělávat.

Kolik vydělám?
a)Dostanete zaplaceno za každou hodinu strávenou brouzdáním na netu 40 centů až do výše 16 dolarů za měsíc (40 hodin) - řeknete si nic moc...ALE máte ještě možnost získat další lidi pod sebe, kteří budou vydělávat sice stejně jako vy, ale vy dostanete za každou jejich hodinu na netu dalších 10 centů - a tak až do čtvrté úrovně tj. vy a tři řady pod vámi...
Takže i když se budeme držet při zemi a budem počítat že se pod vás zaregistrují jen tři lidé (když se budete snažit určitě jich bude víc), a pod každého z nich taky jen tři lidé, přičemž všichni stráví na internetu měsíčně 40 hodin, což si myslím, že je celkem bez problémů, tak máte 298 dolarů měsíčně do kapsy (něco přes 10.000 Kč). A s tím už se dá něco podnikat ne?
b)Dostanete zaplaceno 20 dolarů za 1000 zobrazení bannerů tzn. 20centů za 10 bannerů, přičemž bannery se zobrazují někdy i po dvou... Tuhle službu nemám sice ještě pořádně prozkoumanou, ale myslím, že by neměl být problém se dostat na 60centů za hodinu. Samozřejmostí je šance získávat další lidi, a tím vydělávat víc. Pak tady máme ten redirect server, o něm už jsem psal, no a pokud si dáte na svou stránku odkaz na ně, pak dostáváte zaplaceno i za kliknutí na tento odkaz.

Co je v tom za háček?
Není v tom žádný háček... Jenom se
a)Zaregistrujete u gotoworld, potom si stáhnete browser, nainstalujete ho, a začnete vydělávat ... hlavně si dejte pozor, abyste neztratili své ID číslo, které vám bude přiděleno...
b)Zaregistrujete u spedia, potom příjdete na stránku s instalací, pokud máte ie4,0 a vyšší tak se vám stáhne activeX viewer a po restartu exploreru se spustí, pokud ne, tak ho zapnete v menu zobrazit, panel aplikace explorer, a tam už uvidíte.

A ještě jeden tip nakonec - protože spedia podporuje jakýkoliv browser zkuste si třeba stáhnout gotoworld browser a do něj nainstalovat spedia, - dvoje peníze za jednu dobu dobrý ne?

Pokud budete mít jakoukoliv otázku, připomínku či problém ať už s registrací, nebo něčím jiným - pošlete mi mail na gotoworld@jam.htmlplanet.com.

Optimalizováno pro IE4.0 a vyšší
res. 800 x 600 x truecolor

Naposledy updatováno:10.09.1999
 
  

PEGASNETPEGASNET