Pozor!!!

Tyto stránky se u příležitosti spuštění webhostingu přesouvají na adresu http://www.rammi.cz. Za 10 sekund budete na tuto novou adresu přesměrováni.
 
Stránky pro webmastery:Kurz HTML, javascripty, java generator on - line, tipy a triky, jak vydělat, bannery, sponzoři, reklamy, peníze za surfování po internetu.
Jam's Page home
Kurz tvorby HTML
Tipy a triky
Registrace stránky
Pomůcky a nástroje
K čemu je META?
Odměna za práci
Pomozte šířit osvětu
Vaše návrhy sem

 

statistika:Chcete být včas
informováni o úpravách
této stránky?
pošlete prázdný mail na:
robot@jam.htmlplanet.com
s předmětem "info-mail"

Javascript generator


Java se začala používat původně k programování inteligentních automatů, postupem času však někdo zjistil (podle neověřených informací to byl inteligentní automat na kávu), že by se java dala vzhledem ke své jednoduchosti použít i na webu k oživení prezentací...
No a tady mají i tí, kdož nemají tucha o programování v javě, šanci vytvořit si vlastní jednoduché scriptíky, které pom jen stačí zkopírovat do zdrojového kódu své stránky (cut-and-paste)

Ale k funkci:u každé tabulky je tlačítko Ukázka - pro ty, kterým není jasné o co jde již z názvu, po stisknutí tohoto tlačítka se spustí script, který je již uložen na této stránce, a ve stručnosti vám ukáže o co jde... Dále tady máme tlačítko Vyzkoušej! to slouží k vyzkoušení toho, jak bude vypadat váš text v daném podání, No a konečně tlačítko Zdrojový kód - po stisknutí tohoto tlačítka se v horním textovém poli zobrazí zdrojový kód, který si můžete zkopírovat na vaši stránku.

Takže vzhůru dolů ;-)Alert Box

Text pro alert box:Barva pozadí

Barva pozadí:Nové okno

URL adresa pro okno:Dotaz

Na co se mám zeptat:Potvrzení

Co chceš potvrdit:Zprávy

Řádek 1:

Řádek 2:

Řádek 3:

Řádek 4:

Řádek 5:

Řádek 6:

Řádek 7:

Řádek 8:

Řádek 9:

Řádek 10:

Řádek 11:

Řádek 12:Stavový řádek

text:

Optimalizováno pro IE4.0 a vyšší
res. 800 x 600 x truecolor

Naposledy updatováno:10.09.1999